Przejdź do głównej zawartości

Kogo Słuchasz?, 2015-06-13 (audio)

W audycji "Kogo Słuchasz?" o Faith No More oraz odpowiedzi na pytania słuchaczy. Pan Krzysztof: "chciałbym podpytać o zespół Foo Fighters. Czytałem kiedyś w Egzorcyście o projekcie Probot, w którym Grohl do współpracy zaprosił King Diamonda. Czy poza tym faktem, są jakieś antychrześcijańskie przesłania w tekstach FF, szczególnie ciekawi mnie kwestia ostatniej płyty "Sonic Highways", którą bardzo lubię?

Posłuchaj: Kogo Słuchasz?, 2015-06-13 (audio) >>>

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kogo słuchasz?, 2016-03-09 (audio)

W audycji min. świadectwo wiary Tomasza Jaśkiewicza, byłego perkusisty, m.in. legendarnego w pewnych kręgach zespołu Honduras, obecnie nauczyciela religii. W audycji omówimy zjawisko coraz częściej praktykowanej przez młodzież pewnej nowej spirytystycznej "zabawy".

Kogo słuchasz?, 2016-01-06 (audio)

W audycji retransmisja konferencji o zagrożeniach duchowych we współczesnej muzyce i popkulturze, którą przedstawił Grzegorz Kasjaniuk. Spotkanie odbyło się 10 grudnia w kościele pw. św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie ( warmińsko-mazurskie ).

Siła tatuażu - frag. książki "Czego Słuchasz? Diabelska Propaganda" AUDIOBOOK

Wzór, który pojawił się na moim ramieniu miał być symbolem rock’n’rolla, wyrażać osobowość, a stał się niczym. Blizną. Choć nadałem tatuażowi charakter muzyczny, to inny wymiar nadali mu – tatuator i właściciel salonu tatuażu. Nadany wzorowi kontekst odnosił się do świata muzycznego okultyzmu.  W znanym studiu tatuażu złożyłem sketchbook tattoo i przeszedłem egzamin, który polegał na powierzchniowym wykonaniu tatuażu zmywalnym tuszem. Co przeszkodziło? Wtedy myślałem, że strach przed krwią i igłą, teraz wiem, że Pan Bóg mnie uchronił. Tatuując, mogłem wyrządzić krzywdę wielu osobom, a tak wyrządziłem tylko sobie.

Siła Tatuażu  - Egzorcysta, nr 3 (43) 2016