Przejdź do głównej zawartości

Kogo Słuchasz?, 2015-06-13 (audio)

W audycji "Kogo Słuchasz?" o Faith No More oraz odpowiedzi na pytania słuchaczy. Pan Krzysztof: "chciałbym podpytać o zespół Foo Fighters. Czytałem kiedyś w Egzorcyście o projekcie Probot, w którym Grohl do współpracy zaprosił King Diamonda. Czy poza tym faktem, są jakieś antychrześcijańskie przesłania w tekstach FF, szczególnie ciekawi mnie kwestia ostatniej płyty "Sonic Highways", którą bardzo lubię?

Posłuchaj: Kogo Słuchasz?, 2015-06-13 (audio) >>>

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kogo słuchasz?, 2016-01-06 (audio)

W audycji retransmisja konferencji o zagrożeniach duchowych we współczesnej muzyce i popkulturze, którą przedstawił Grzegorz Kasjaniuk. Spotkanie odbyło się 10 grudnia w kościele pw. św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie ( warmińsko-mazurskie ).

Kogo słuchasz?, 2015-11-18 (audio)

W audycji min. o zespole Eagles Of Death Metal i zamachu na paryski klub Bataclan. O kolejnych bluźnierstwach Davida Bowie, liście zespołów z tzw. listy ks. Sawy. Również zostanie wyemitowana pierwsza część świadectwa byłego masona.

Audycja "Kogo Słuchasz?" informuje o zagrożeniach duchowych w muzyce i przestrzeni popkultury.

Kogo słuchasz?, 2015-09-16 (audio)

Audycja "Kogo Słuchasz?" o zagrożeniach duchowych związanych z muzyką. Dziś m.in. o zespole Black Sabbath i Motorhead. O manowcach duchowości: czy można określić granicę, za którą zaczyna się w muzyce zniewolenie? W programie także o norweskim black metalu. Do tego sporo muzyki zespołu Armia, której nie doświadczycie na regularnych wydawnictwach, tylko jako bonusy, pojawi się też muzyka z nowej płyty P.O.D. "The Awakening" oraz zaprezentujemy zespół Luxtorpeda.